0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe 10 Нерѓосувачки Челик Врски 5m 10m 15 милиони x5cm за Автомобил, Мотоцикл Додатоци & Делови

Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe 10 Нерѓосувачки Челик Врски 5m 10m 15 милиони x5cm за Автомобил, Мотоцикл Додатоци & Делови

DEN 427.00
DEN 427.20
Това е достапна

Количина на стоки

Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe 10 Нерѓосувачки Челик Врски 5m 10m 15 милиони x5cm за Автомобил, Мотоцикл Додатоци & Делови Функција : ги Намалува под хауба температури реална 50%. Силна и свитливи, отпорни на абразија. Одлична термичка изолација. Спецификација : Материјал : Титаниум Количество влакна : 1 тркалаат Боја : Црна , Кафеава Големина : 5m 10m 15 милиони * 5cm (Должина * Ширина) Пакет се Вклучени : 1 * Топлина Заврши Издувните 10 * Кабел Врски Забелешка : материјалот е титаниум влакна, па ќе е подобро да се стави на ракавици пред да го користите овој производ.

Основните својства

боја:
црна 5M, црна 10M, црна 15 МИЛИОНИ, БРАУН 5M, БРАУН 10M, БРАУН 15 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HONNOH

Додатоци на производот