0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
TTR50 Скутер мотокрос MOTOCICLETA блу/бела обтекател пластични колекции за јамаха мотор мото делови НЕЧИСТОТИЈА ЈАМА ВЕЛОСИПЕД TTR 50

TTR50 Скутер мотокрос MOTOCICLETA блу/бела обтекател пластични колекции за јамаха мотор мото делови НЕЧИСТОТИЈА ЈАМА ВЕЛОСИПЕД TTR 50

DEN 1487.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
НОВИ МОТОКРОС блу/бела пластика за јамаха МОТО НЕЧИСТОТИЈА ЈАМА ВЕЛОСИПЕДИ TTR50
на оваа аукција е за 1 сет блу/бела пластика комплет за ttr50 стил јама велосипед
Произведено во Кина
пластични 1 сет 6pcs

Основните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
LLF
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
TTR50
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
1.0kg
Објектот Ширина:
30cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
40cm

Додатоци на производот