0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Мотоцикл Заврши со Полно Тело, Пластични Тркало Фендер Farings За ХОНДА CRF250R 2014-2017 CRF450R 2013-

Мотоцикл Заврши со Полно Тело, Пластични Тркало Фендер Farings За ХОНДА CRF250R 2014-2017 CRF450R 2013-

DEN 4752.00
DEN 5280.00
Това е достапна

Количина на стоки


НИ 680 / set НАС 120 / парче НАС 23.99 / set НИ 25.99 / парче НАС 218 / set НИ 45.99 / пар НИ 13.25 / парче НАС 35 / парче НАС 11.99 / set НИ 20.99 / парче
100% Сосема нов.
Боја : како на сликата.
Овој Комплет вклучува 9 КОМПЈУТЕРИ :
CRF250 R 2014-2017 CRF450 R 2013-2016
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
3.Куповна цена ќе berefund но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција ,
лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни откако ќе добијат нашите високо квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти
кој ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации.
2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации лесно , ни веруваат и ни e-mail
директно , сите прашања може да се решат.
1. Ние ја објавите за целиот свет, превозот време како што се следниве :
ОБЛАСТ
ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
САД
E-ПАКЕТ
7-10 ДЕНА
ЕКСПРЕС(UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС)
3-7 ДЕНА
РУСИЈА
Велика БРИТАНИЈА
КАНАДА
АВСТРАЛИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
15-21 ДЕНА
E-ПАКЕТ
7-10 ДЕНА
ЕКСПРЕС(UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС)
3-7 ДЕНА
АЗИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
10-15 ДЕНА
ЕКСПРЕС(UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС)
3-7 ДЕНА
ЕВРОПА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
15-21 ДЕНА
ЕКСПРЕС(UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС)
3-7 ДЕНА
ЈУЖНА АМЕРИКА
АФРИКА
БЛИСКИОТ ИСТОК
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
40-90 ДЕНА
ЕКСПРЕС(UPS/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС)
7 - 15 DAYS
2.Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување ,
но не за да го отворите спор тоа не е наша грешка.
3.Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи
ќе има некој проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.

Основните својства

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
b11081515
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
70inch
Објектот Ширина:
30inch
Објектот Висина:
22inch
Објектот Тежина:
1.6kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Додатоци на производот