0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
TCMT Мотоцикл Задни Цилиндар База Покритие За Харли Дејвидсон Туринг Модели FLHT FLHR FLHX FLTR Роуд Кинг Стрит Глајд 2009-

TCMT Мотоцикл Задни Цилиндар База Покритие За Харли Дејвидсон Туринг Модели FLHT FLHR FLHX FLTR Роуд Кинг Стрит Глајд 2009-

DEN 1624.00
DEN 2255.52
Това е достапна

Количина на стоки


TCMT Мотоцикл Задни Цилиндар База Покритие За Харли Дејвидсон Туринг Модели FLHT FLHR FLHX FLTR Роуд Кинг Стрит Глајд 2009-2016
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис
Conditon : Резервни 100% Нови
Боја : Хром, Црна
Материјал : Висок квалитет палка метал
Го Заменува Производителот Број : 8694
Без инсталирате инструкции
Лесно да се инсталира
Fitment:
За 2009-2016 Електра Глајд Модели, Роуд Глајд Модели, Роуд, Стрит Глајд Модели & Trikes
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
-1 x Цилиндар База Маска(Како на сликата прикажани)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF2906282-E, XF2906282-Б
Материјал Тип:
Висок квалитет палка метал
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Додатоци на производот