0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Тупаница Стил Autos Рачен Менувач Се Држи Копчето Shift Knob Shifter Покрие Рачка На Менувачот Златна За Автомобил

Тупаница Стил Autos Рачен Менувач Се Држи Копчето Shift Knob Shifter Покрие Рачка На Менувачот Златна За Автомобил

DEN 1174.00
DEN 1290.24
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor тоа Како да се инсталира :
Функција : *100% сосема нов
*Материјал : ABS Смола
* Кул Тупаница облик дизајн, персоналните измена, изгледа многу убаво и лесно да се инсталира, да го поправи совршен во вашиот автомобил.
*Се применува за повеќето видови на Авто Автомобил Возило Камион SUV за рачно или автоматски менувач.
*Директна замена за оригиналната knob, без модификација е потребно.
*Уникатен дизајн опрема shift knob, лесно е да се контрола за менување на брзини.
*Со 3 Пластични адаптери(8мм,10мм,12mm) за лесно fitment
*Димензии : 60 x 40 x 100 mm/ 2.4" x 1.6" x 4" (L*W*H)
*Боја : Златна
Инсталирате : 1, Отстранете ја оригиналната автомобил опрема shift knob 2, Земи Пластични адаптери соодветна големина За смена knob 3, се Стави На опрема главата во shift knob 4, опрема главата директно поставени во shift knob род
Пакетот вклучува :
1 x Златен Тупаница Форма Опрема Shift Knob + 3 x Конектори + Инсталирате Делови

Основните својства

Бренд Име:
KEOGHS
Година:
NO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS смола
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Состојба:
Нови
Производителот Дел Број:
Универзал за Авто SUV Автомобил Пикап Теренски
Осветленост Дел Број:
Автоматскиот Автомобил Возило Камион SUV за упатство
боја:
Golden
Другиот Дел Број:
Автоматски Менувач
Материјал:
ABS смола
Површина:
како се покаже слика

Додатоци на производот