0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Автоматскиот Автомобил Рачен Менувач Shift Knob Главата се Држи Shifter Рачката на Капакот Оркестарот Рамки Алуминиум Легура 1Pc За 2007-2015 Suzuki Jimny

Автоматскиот Автомобил Рачен Менувач Shift Knob Главата се Држи Shifter Рачката на Капакот Оркестарот Рамки Алуминиум Легура 1Pc За 2007-2015 Suzuki Jimny

DEN 2599.00
DEN 2735.52
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Висок Квалитет На Алуминиум
Вклучува : 1pc на Еден Сет
Бои : Црна,Сребрена,Црвена,Златна Сина
Fitment : За Одговара Suzuki Jimny 2007 - 2015 Година
Функција :
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
Се применува за Suzuki Jimny за рачно или автоматски менувач.
Директна замена за оригиналната knob, без модификација е потребно.
Уникатен дизајн опрема shift knob, лесно е да се контрола за менување на брзини.
Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 1 Pc / Set Опрема Shift Knob се Справи со Стап Рачката
Се обрне Внимание : Кина Пост Обичен Мал Пакет нема да се ажурира на следење на информации По извршување од Кина, а понекогаш и други начини на превозот е веројатно да се земе околу 30 дена да се ажурира и покрај тоа што пристигна земјата на дестинација,некои од нашите клиенти се уште може да се добие нивната пакет по 60 дена, па ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот,ние ќе definitly реши проблемот за вас.
1.Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Име На Модел:
За 07-2015 Jimny
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Година:
За 07-2015 Jimny
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Fitment:
За 07-2015 Jimny
Сместување:
опрема се држи копчето shift knob
Тип:
маска

Додатоци на производот