0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
KOWELL 5-Брзински Универзална Кожа Алуминиум МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob Менувањето на Shifter Лост за Фолксваген за KIA

KOWELL 5-Брзински Универзална Кожа Алуминиум МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob Менувањето на Shifter Лост за Фолксваген за KIA

DEN 523.00
DEN 1024.80
Това е достапна

Количина на стоки


KOWELL Црна Универзална Кожа Алуминиум МТ Рачен Менувач Опрема Shift Knob Менувањето на Shifter Рачката
Опис :
100% Сосема Нов Никогаш не Се Користат или се Инсталирани
Нема промена е потребно, лесно да го инсталирате
Висококвалитетна Кожа со мала тежина алуминиум
Големина : Како слики
Се вклопува во сите 5-брзини мануелен возила.
Пакет се вклучени :
1 x Опрема Shift Knob
1 x Хексадецимален Копче
3 x Пластични Adaptors (8мм,10мм,12mm)
4 x Завртки

Основните својства

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
5.2cm
Материјал Тип:
Луксузни Кожни + Алуминиумски Партиционираш
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
KOWELL
Специјални Функции:
Со 3 Adaptors. 4 Навртки. 1 Хексадецимален Копче. Одговара на сите прирачник возила.
Објектот Должина:
6.9cm
Име На Модел:
Опрема Shifter Копчето shift knob менувачот опрема knob
Објектот Висина:
0cm
Година:
Универзална Кожа Рачен Менувач Shift Knob
Објектот Тежина:
0.15kg
боја:
Црна + Сребро.
Freeshipping со песната број:
Shift Менувачот Knob Автомобил Опрема Knob gauntlet на размена
Бесплатен Превозот со следење на информации.:
Автомобил Внатрешни Работи Авто Додатоци Автомобили Замена На Делови За Поправка
1Fit:
за Toyota Camry RAV4 за Рено Логан Sandero Kaptur
2Fit:
за Lada за Акура за Infiniti за Фолксваген за Тојота за Субару
3Fit:
за КИА за Chevrolet за Хонда за Mazda за Мицубиши за Nissan
4Fit:
за Audi за Форд за Dodge за Chrysler за Citroen за BMW
5Fit:
за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф-Поло Lavida Tiguan за Chevrolet Niva
Опрема Knob + 3 Adaptors (8мм,10мм,12mm):
за КИА РИО Sportage за Hyundai Solaris Creta за Mazda 3 6 CX-5
5Speed МТ Опрема Shift Knob :
за Lada Granta Vesta Largus XRAY 4x4 Калина Priora за Datsun за-НЕ

Додатоци на производот