0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
За DJI Mavic Про Количка за Зголемена Опрема за Слетување Extender Заштитник Слетување Заградата Подвозјето за Mavic Про

За DJI Mavic Про Количка за Зголемена Опрема за Слетување Extender Заштитник Слетување Заградата Подвозјето за Mavic Про

DEN 228.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


За DJI Mavic Про Количка за Зголемена Опрема за Слетување Extender Заштитник Слетување Заградата Подвозјето за Mavic Про
Карактеристики : Да се зголеми висина помеѓу трупот на авионот и на земјата, така како да се заштитат gimbal и батеријата на DJI Искра од тоа да биде хит во слетување. Тоа може да се заштити личната безбедност на корисникот за подобро кога воздушни возила соблекува од за дланката на корисникот Свитлива и лесен ,не се имате било какви негативни влијанија на летање на Искра летало Брза инсталација и расклопување дизајн Тежина : 50g 2 боја за избор : Црна, Сива
Пакување содржи : 1*Слетување Заградата за Mavic Про
1. Ние прифаќаме Alipay. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници) . 2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. 4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. 1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање. 3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. П : дали има некој попуст за крупни цел? A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager. П : Дали сте поддршка пад на превозот? A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети? A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Основните својства

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2
Бренд Име:
XBERSTAR
Тежина:
50g
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EDJP411
Големина:
Fitted
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Објектот:
опрема за слетување
Функција:
Количка За Зголемена
погоден:
за DJI MAVIC ПРО
Bundle1:
црна боја
Bundle2:
сива боја

Додатоци на производот