0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Транспарентен TPU Покритие За Samsung Galaxy Note 8 Случај Боја декорација Кула велосипед Пеперутка Девојка Дизајн Мобилен Телефон Случаи

Транспарентен TPU Покритие За Samsung Galaxy Note 8 Случај Боја декорација Кула велосипед Пеперутка Девојка Дизајн Мобилен Телефон Случаи

DEN 76.00
DEN 79.68
Това е достапна

Количина на стоки

Транспарентен TPU Покритие За Samsung Galaxy Note 8 Случај Боја декорација Кула велосипед Пеперутка Девојка Дизајн Мобилен Телефон Случаи
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.
Превозот И Ракувањето Со :
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Особено во шпицот пати. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.Забелешки :
1. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка.
2. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи.
3. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн.
4. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат.
5. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате.
Гаранција & Политика На Враќање :
1. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена.
2. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности.
3. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа.
Повратни информации :
1. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас.
2. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација.
3. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.

Основните својства

Материјал:
TPU
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Украсени
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Транспарентен TPU Покрие Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
Големина:
18*8*2
SKU:
MimiTPU138
боја:
како се покаже слика
статус:
Во Однос На Статусот
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип:
Транспарентен TPU Маска
Компатибилен Модел:
Одговара За Samsung Galaxy Note 8
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Note 8

Додатоци на производот