0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
НЕДОСТАТОКОТ Течни Срцето Ѕвезда Телефон Случај За iphone 7 6 6s 8 Плус Динамичен сладолед Сјајот Bling Случаи За iphone X Мека Цртан филм Маска

НЕДОСТАТОКОТ Течни Срцето Ѕвезда Телефон Случај За iphone 7 6 6s 8 Плус Динамичен сладолед Сјајот Bling Случаи За iphone X Мека Цртан филм Маска

DEN 165.00
DEN 187.68
Това е достапна

Количина на стоки

добредојдовте на нашиот да купат производи Добредојдовте на нашиот магазин.доколку сте продавач.pls да контактирате со нас преку trademanager.јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакцијата од сега па натаму.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели.
Внимание >>>>
1. Поради вашата различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
2. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
3. Над 2 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 3% off
Детали За Производот >>>> 1. Бренд : НЕДОСТАТОК 2. Материјал : Висок квалитет Мека TPU 3. Се применува Уред : За i Phone 7 / 6 6 S 8 Плус X 4. Функција : Динамична сладолед Сјајот Bling Цртан филм Телефон Случаи Пакет листата >>>>
Пакет inclued : телефон случај*1
Совети >>>> 1. Постојат различни големини на производот линк. Ве молиме љубезно ве молиме изберете ја точната големина .
2. Ако тоа имаат различна боја ,ве Молиме проверете на производ слики од сите бои ,а потоа изберете стил ви треба .

Основните својства

Материјал:
За iphone 6 6s, За iphone 6Plus6SP, За iphone 7, За iphone 7Plus, За iphone 8, За iphone 8Plus, За iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Карактеристики:
Бонбони Боја Сјајот Bling Телефон Случаи
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
НЕДОСТАТОК
дизајн:
Гроздобер,Геометриски,Сјајни,Слатки,Шарени,Апстракт,Транспарентен,Сјај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4.7-5.5inch
Пакет:
со OPP вреќа
Функција 1:
цртан филм телефон случаи
карактеристика 2:
Ултра Тенок Покрие Случај
Луѓе:
За жени,мажи,Девојка,момче
matertail:
Висок квалитет на Мека TPU
Број На Модел На:
C 5517
Функција 3:
Моден Парови Телефон Кеси

Додатоци на производот