0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Топла Хибрид Shockproof Покрие Воздух Перница Рамка Случај Со Акрил Кристално Јасна Назад Школка За Google Пиксели 2 / Google Пиксели 2 XL

Топла Хибрид Shockproof Покрие Воздух Перница Рамка Случај Со Акрил Кристално Јасна Назад Школка За Google Пиксели 2 / Google Пиксели 2 XL

DEN 134.00
DEN 163.20
Това е достапна

Количина на стоки


[ Модел ] За Google Пиксели 2 / Пиксели 2 XL
[ Материјал ] Квалитетот Enviromental Акрилик
[ Функција ] Случај доаѓа со воздух перница технологија на четирите агли и кристално јасна задниот панел.
Совршено да се вклопи и да се заштити вашата љубов телефон, изгледа прекрасно!
[ Боја ] Розова и јасно се транспарентни. Црна и зелена е вистинска боја, не е светла.
[ Пакет ] Случај со чантата само за секој случај доаѓа со мали подароци, suprising цена!
Пад на превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Ние ја поддржуваме ги испечатите вашите Приватни Логото ако цел 100pcs или повеќе! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме! Вистински Објектот На Снимање..

Основните својства

Пакет:
за Пиксели 2, за Пиксели 2 XL
Големина:
For Google Pixel 2 / Pixel 2 XL
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Asuwish
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Карактеристики:
Браник Случај со Јасни Задниот Панел
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Google
боја:
Црна, јасно, зелена, розова
квалитет:
Одделение А+++++

Додатоци на производот