0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
HATOLY Случај За Oneplus 5T Шема СТП Кожа Валкани Отпорни Мека TPU Силикони Задниот Поклопец Случај За Oneplus 5T Fundas 6.01

HATOLY Случај За Oneplus 5T Шема СТП Кожа Валкани Отпорни Мека TPU Силикони Задниот Поклопец Случај За Oneplus 5T Fundas 6.01

DEN 134.00
DEN 171.84
Това е достапна

Количина на стоки


[Perftectly Соодветен Модел] :
За Oneplus 5 T 6.01 инчен
Забелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!
Забелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!
Забелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
(Русские друзья, пожалуйста, оставьте нам полное имя из-за российской политики, спасибо!)
Ве молиме да ни овозможи со точни (детални) адреса пред исплата.
Откако производот е испратена надвор , на Примателот на Информации не може да се промени.
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!

Основните својства

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Oneplus
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Обична,Симпатична
Големина:
Phone Case For Oneplus 5T 6.01 inch
дизајн стил:
2017 Луксузни Кожата СТП Кожа Полна Заштитна Задниот Поклопец
Компатибилен Модел:
За Oneplus 5T Маска
Материјал:
Силиконски , Каучук , Гел , TPU
Бои:
црна, navyblue, црвена и сива
функција 1:
Анти-рака пот
Карактеристика 2:
Анти-отпечатоци
функција 3:
леќа заштита
карактеристика 4:
Мека TPU Случај За OPPO R11
usages:
Заштита за OPPO R11 Coque Покрие Fundas

Додатоци на производот