0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Xiaomi Redmi 5A 5.0 Нов Хард PC Случај Ултра Тенок Јасно Тешко Пластични DIY Заштитна Маска на Кожата

За Xiaomi Redmi 5A 5.0 Нов Хард PC Случај Ултра Тенок Јасно Тешко Пластични DIY Заштитна Маска на Кожата

DEN 76.32
Това е достапна

Количина на стоки


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата За Xiaomi Redmi 5 A 5.0 Инчен
Топло потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Карактеристики : *Бренд нови
*Материјал : Пластика
*Совршена монтирање капак заштитува вашиот Телефон
*Ефикасно да го заштитува вашиот Телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
*Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен *Повеќе други модели во нашата продавница
Компатибилен Модел : * * * За Xiaomi Redmi 5 A 5.0"
Пакет се Вклучени : 1 x PC Случај

Основните својства

Големина:
5.0 Inch
Карактеристики:
Тешко DIY Школка
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Крути Пластични / PC
Карактеристики:
Сјајна, Проѕирна, Тенок, Кристално
Тип:
PC Заштита Школка
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi 5A 5.0 Инчен
Количина:
1 Компјутер

Додатоци на производот