0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
HATOLY За Capa Xiaomi Mi Микс 2 Случај Ми се Меша 2 Покрие Мека Гума Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Покритие За Mi Микс 2 Телефон Fundas

HATOLY За Capa Xiaomi Mi Микс 2 Случај Ми се Меша 2 Покрие Мека Гума Случај За Xiaomi Mi Микс 2 Покритие За Mi Микс 2 Телефон Fundas

DEN 143.00
DEN 204.00
Това е достапна

Количина на стоки


[Број на модел] : Случај За Xiaomi Mi Микс 2 5.99 инчен
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на TPU + Мека Гума
[Функција] : Солиден Гума + Светлина + Моден Стил
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Се Меша 2
дизајн:
бизнис
Големина:
Case For Xiaomi Mi Mix 2 5.99 inch
Компатибилен Модел:
Случај За Xiaomi Mi Микс 2 5.99 инчен
Материјал:
TPU + Силикони + Карбонски Влакна
боја:
Balck ,Црвена, Сива , Сина
Стил:
Едноставно ,лесно,Удобно
дизајн:
High-end ,Топла продавање на Производ
Функција:
Нечистотија-Resistan ; Анти-Удар

Додатоци на производот