0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Прилагодено За Nokia Lumia 920 800 820 900 535 530 730 540 640 950 XL 929 1320 1520 1020 625 928 925 540 610 710 930 800 630 730 830

Прилагодено За Nokia Lumia 920 800 820 900 535 530 730 540 640 950 XL 929 1320 1520 1020 625 928 925 540 610 710 930 800 630 730 830

DEN 624.00
Това е достапна

Количина на стоки


Драг Пријател,
Ова е личен мобилен телефон случај :
1, ве Молиме Испратете ни висока јасна слика.
2,големина на слика подобро на висина : диви=2 : 1 3, Ние ќе заврши случајот во рок од 3-7 дена .
Напомена :
1, Испратите Epacket / Hk пост парцела, Многу побрзо и побезбедно Потоа Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2, Pls внесување на вашето име и презиме + Целосна адреса + Целосен телефонски број + Правилниот Пост Код да advoid пакет cannt пристигнат на време. 3, трговија на Големо цена добредојдени. 4, Контактирајте со мене Контакт Сега/ Разговор со Услуга е добредојдена.
Како да ја испратите сликата за печатење :
Прилагодено За Nokia Lumia 920 800 820 900 535 530 730 540 640 950 XL 929 1320 1520 1020 625 928 925 540 610 710 930 800 630 730 830 За превозот :
превозот метод пристигне ситуација 3-5 дена 5-15 дена 16-30 дена 31-40 дена чека да ги собереш изгубени/врати epacket 0 47.50% 37.50% 5% 5% 5% Хонгконг Пост Воздух Mail 0 47.50% 37.50% 8% 4% 3% Продавачот за Испорака Метод 0 30% 40% 25% 3% 2%
Прилагодено За Nokia Lumia 920 800 820 900 535 530 730 540 640 950 XL 929 1320 1520 1020 625 928 925 540 610 710 930 800 630 730 830

Основните својства

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Големина:
fit for Nokia Lumia series
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Jewelled,Geometric,Glossy,Cute,Business,Patterned,Abstract,Sports,Metallic,Transparent,Цитати & Пораки
Компатибилен Бренд:
Nokia
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Прилагодено /персоналните
Бренд Име:
дали dower
Тип:
прилагодено/personlized/DIY/направи свој
MOQ:
1 парче/image
дополнителна услуга:
пад на превозот услуга
Печати Занает:
ув светлина
Материјал:
sillicone(TPU)/пластика (PC)
боја:
транспарентен/црна/бела за избор
Стил:
Назад 2d случај / 3d full печати случај
Фабрика цена:
Yes
комерцијални експрес сервис:
DHL/федекс/ТНТ/UPS/Aramex/град-линк/EMS

Додатоци на производот