0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Случај За Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Мека TPU Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 5 5 Плус Случај KolPler Телефон Случај за Redmi5/5 Плус Маска

Случај За Xiaomi Redmi 5 Плус Случај Мека TPU Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 5 5 Плус Случај KolPler Телефон Случај за Redmi5/5 Плус Маска

DEN 90.00
DEN 95.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Материјал:
За Redmi 5, За Redmi 5 Плус
дизајн:
Деловни,Спортски,Мат
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Бранеа TPU Shockproof случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
KOLPLER
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5 Плус,Redmi 5
Големина:
5.7/5.99inch
Тип:
Монтиран Случај
боја:
Црна /црвена
Тип:
Случај
Тежина:
50g
Функција:
Нечистотија-отпорни/Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
за Xiaomi redmi
функција 1:
За xiaomi redmi 5 ПЛУС Мек Силикон Маска + матирано
Карактеристика 2:
Мека Случај За xiaomi redmi 5P Гуми Defender
функција 3:
Кожа Обложени + Гума Кожата + Anti-Удар Holster
Компатибилен:
За xiaomi redmi 5 +

Додатоци на производот