0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нов и оригинален BUSSMANN Брзо дејство на осигурувачи KTK-R-1 1А 600V 10*38mm

Нов и оригинален BUSSMANN Брзо дејство на осигурувачи KTK-R-1 1А 600V 10*38mm

DEN 3024.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нов и оригинален BUSSMANN Брзо дејство на осигурувачи KTK-R-1 1А 600 V 10*38mm
СОБРАНИ ВО МЕКСИКО

Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Основните својства

Тип:
Осигурач Исечок
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KTK-R-1

Додатоци на производот