0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
жените есен европската домот 3d Lettes везови сина тексас јакна дами одговара на сите фармерки палто врвот

жените есен европската домот 3d Lettes везови сина тексас јакна дами одговара на сите фармерки палто врвот

DEN 1264.00
DEN 1487.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Бренд Име:
yunting
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Гроздобер,Батон,Везови,Шема,Џебови
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
24
Материјал:
Памук
Маскирани:
No

Додатоци на производот