0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Suitop латекс кралицата кошула гума одговараат украсен одговараат на црна боја

Suitop латекс кралицата кошула гума одговараат украсен одговараат на црна боја

DEN 4467.00
DEN 4752.00
Това е достапна

Количина на стоки


Suitop гума латекс блузи
Тука е најпопуларниот и моден дизајн гума латекс облека, Можете да одлучите дали вашиот catsuit доаѓа со или без ракавици, хаубата и нозете. Можете исто така да изберете дебелина на латекс. За оптимални изгледа ние препорачуваме дебелина од 0,3 mm со сите транспарентните бои.
Оваа catsuit секогаш доаѓа со покриени 3-начин-zip преку crotch. Можете да одберете ги лизгачите на 3 начин патент.
Одберете доколку сакате 3 вообичаените pullers или 1 puller lockable или сите 3 pullers lockable. Со малку фантазија ќе се откријат некои нови можности
Важно Боја Белешки Металик боја ќе ве чини повеќе,ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред место цел Различна боја има различна дебелина ,цената е различен ,ве молиме консултирајте се со нашите продажни На слики го покажува е по полски ,ние не може да полски вашата облека ,бидејќи тоа ќе се предизвика непотребни проблеми за превозот, а исто така да наштети на вашиот костум
Мерка и да се обезбеди вашиот големина на табелата (CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот(околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото(околу)
H Коленото(околу)
Јас месо тело(околу)
J Глуждот(околу)
К Горниот дел на раката(околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (Messure заедно bodyline)
О Половината линија на глуждот линија(Messure заедно bodyline)
Стр Вратот линија на глуждот линија (N+O)
П Inseam (на глуждот)*не на земјата
Р Рака Должина(рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Т Нога lenngth
У Главата Големина(околу)
V Тежина
W Родова ве Молиме испратете го вашето големина до нас
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна. Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш. Слично на кожа, латекс бара сјајна и грижа, со цел да се погледне своите најдобри и развој светла сјај.
Политика На Враќање
Ако производот ќе примите не е она што го наредил, ние ќе го замени тоа бесплатно.
Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи. Ако некој производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни во рок од 2 дена не можат да се сметаат за одговорни за штета предизвикана од злоупотреба или лошата грижа на облека.
Сите пакети мора да бидат осигурени за вредноста на содржина, кога тие се испрати назад до нас. Suitop нема да биде одговорен за сите пакети кои се изгубени за време на процесот на враќање, освен доказ за испорака потпис може да биде обезбедено.
Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број.
Нарачки може да се откаже откако трансакцијата се обработува.
Стоки од интимна природа не се надоместуваат и не-exchangeable откако ќе се отвори. Ова ги вклучува и долна облека ропство предмети и е во согласност со здравје и hygene прописи.
Повратни информации
Ние го цениме и почитуваме сите наши клиенти повратни информации рејтингот и репутација и ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања пријателски пред да замине негативни/неутрален повратни информации. Ве молиме да ни го покаже истиот учтивост и контакт првата ако имате било niggles. Ние воопшто не ја напуштат повратни информации до крајот на трансакцијата односно по купувачот има информираше тие примиле на објектот.

Основните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Материјал:
Свила,Вистинска Кожа,СТП
Декорација:
Appliques
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Без Ракави Вест
Маскирани:
No
Број На Модел На:
ST-220011
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
0.4 mm
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
Yes
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат

Додатоци на производот