0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
1PC Женска Јакна Жените Самоубиец Основните Јакна Есен Две страни се Носат Мантил Цртан филм Печати Џеб Патент Маскирани Outwear Лабава A067-1

1PC Женска Јакна Жените Самоубиец Основните Јакна Есен Две страни се Носат Мантил Цртан филм Печати Џеб Патент Маскирани Outwear Лабава A067-1

DEN 497.00
DEN 720.00
Това е достапна

Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Материјал : Полиестер и памук мешавина 2 Бои : Црна, Сина, Сина, Розова, Жолта, Кафе Јака : V деколте Џеб : Пред џеб Ракав : Долг Ракав Стил : Повик, Двете Странични Носат Мантил Патент : Пред патент Шема : Цврсти, Повод : Случајни, Партија Облека Нега : Рака-се мијат и во Машина перат Уникатен стил, убава и шармантна.
Известување
Ве молиме изберете големина внимателно ,
Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации ( тежина, висина,биста, половината, колковите ) да се избере
или пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина. големина (cm) Рамо Биста Половината Должина на Ракав XS 41 100 - 69 54 S 42 104 - 70 55 М 43 108 - 71 56 L 44 112 - 72 57 XL 45 116 - 73 58 2 XL 46 120 - 74 59 Бесплатно - - - - - Кинески големина е помала, ве молиме проверете мерењата пред цел ние се мери со рака, така да може да се 1-3cm разлика ако какво било сомневање во изборот на големината, ве молиме контактирајте со нас за помош Боја : како слика (бојата ќе биде мала разлика во различни монитори) Големина : XS, S, M, L, XL, XXL(1 инч = 2.54 см, мерка со рака, 2-3 cm разлика е прифатливо) S : Биста 100, Рамо 41, облека долга 69, sleeve должина од 54 М : Биста 104, Рамо 42, облека долга 70, ракав должина 55 L : Биста 108, Рамо 43, облека долго 71, ракав должина 56 XL : Биста 112, Рамо 44, облека долго 72, ракав должина 57 XXL : Биста 116, Рамо 45, облека долго 73, ракав должина 58
Превозот : Примање на време = Обработка на време + Превозот време
1. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена
1. Превозот Време : 15-45 Дена Од Воздух Mail, Слободни 3-10 Работни Дена Од Express. Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта(освен ако вие се согласувате да се надополни). Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате! Враќање & Наплата ве Молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето
Ако било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.ви благодариме
Водич за справување со проблемите како што следува ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајтот. Ве молиме контактирајте не преку порака или трговија со датот. Проверете пакетот и објектот внимателно.
Повратни информации :
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Декорација:
Шема,Џебови,Патентите,Печ Дизајни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Fionto
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Жените Грб Јакна
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук,Spandex
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Повик
Тежина:
0.65 kg
Жените Јакна:
јакна за жените есен
Големина:
L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL
боја:
црна,armygreen
објектот стил:
жените грб јакна
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Моден
пролет јакни за жени:
дами јакни
самоубиец јакна:
основни палта жени
Вез Цвеќиња Outwear:
Вез Outwear Жените Јакни

Додатоци на производот