0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-39 %
2018 Есен Зима Мода Жените Маскирани Faux Кожна Јакна Патент Мотоцикл Кожа Палто Шапка Монтажни Тенок Кратки Јакни СТП

2018 Есен Зима Мода Жените Маскирани Faux Кожна Јакна Патент Мотоцикл Кожа Палто Шапка Монтажни Тенок Кратки Јакни СТП

DEN 1305.00
DEN 2139.84
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Есен Зима Мода Жените Маскирани Faux Кожна Јакна Патент Мотоцикл Кожа Палто Шапка Монтажни Тенок Краток СТП Јакни висок квалитет божиќ подарок

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Spliced,Џебови,Ruched,Патентите
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
HN18011801
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
newbestyle
Јака:
Стенд
Име:
newbestyle
жените мода:
жените блузи
Моден:
zip до врвот кожна облека
Декорација:
Џебови,Spliced,Pleated,Appliques,Патентите
Број На Модел На:
WJ005
Тип На Единица:
парче
Материјал:
СТП, Faux Кожа
боја:
бела, црна,веѓата, каки, темно кафеава боја
Style1:
Моден Жените Маскирани Faux Кожна Јакна
style2:
Патент Мотоцикл Шапка Монтажни Кожа Палто

Додатоци на производот