0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
LED Lampion Дух Очи String Светла За ноќта на Вештерките Партија Оркестарот ноќта на Вештерките String Светлина очното јаболко Hallowen Декорација

LED Lampion Дух Очи String Светла За ноќта на Вештерките Партија Оркестарот ноќта на Вештерките String Светлина очното јаболко Hallowen Декорација

DEN 188.00
DEN 251.04
Това е достапна

Количина на стоки

LED Lampion Дух Очи String Светла За ноќта на Вештерките Партија Оркестарот ноќта на Вештерките String Светло Танц Партија Hallowen Декорација
Функција :
Широко се користи во соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и festivallighting..
Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и Пластика
Висок квалитет и долго lifefor внатрешна и надворешна употреба
Совршен за ноќта на Вештерките windowdisplay и многу други празници и празнично осветлување
2 XAA батерија ( не содржи батерии)
Заштита класа : IP20, затворен, не е водоотпорен
Pendant материјал : PS / ПВЦ
Боја : Жолта,Бела, Шарени
Пакување :
1*led Дух Очи String Светлина

Основните својства

Wattage:
10 Led, 20 Led
Тип На Објект:
Монистра
Број На Модел На:
Очите String Светла
Водоотпорен:
no
Напон:
12V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Приклучок Тип:
Никој
Бренд Име:
Free_on
Обликот:
Топката

Додатоци на производот