0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HOMETREE 1Pcs Отварачки 420 Staniless Челик Стилски Покер Игра Картичка Аце Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок H620

HOMETREE 1Pcs Отварачки 420 Staniless Челик Стилски Покер Игра Картичка Аце Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок H620

DEN 88.80
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : 1.Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесен за носење. 2.Може да се стави во домот, како декорација. 3.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 4.Големина : 84*54.65 mm/3.30*2.15 инчен 5.Боја : Сребро ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Основните својства

Тип:
Отварачки
Бренд Име:
HOMETREE
Број На Модел На:
H620
Отварачки Тип:
може да отварачки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
завртка капа
Име на производ:
Отварачки
Производ Во Боја:
sliver
производ тежина:
за 60g
Материјал:
420 нерѓосувачки челик
Производ големина:
84*54.65 mm/3.30*2.15 инчен

Додатоци на производот