0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs/многу Пивско Шише Настроената Автоматско Нерѓосувачки Челик Пиво Сок Пиење Шише Настроената поддршка за печатење на ЛОГОТО SN1220

50pcs/многу Пивско Шише Настроената Автоматско Нерѓосувачки Челик Пиво Сок Пиење Шише Настроената поддршка за печатење на ЛОГОТО SN1220

DEN 5856.00
Това е достапна

Количина на стоки


Пивско Шише Настроената Автоматско Нерѓосувачки Челик Пиво Сок Пиење Шише Настроената поддршка за печатење на ЛОГОТО
Отвори Шише Пиво Капа Никаде? Сакате Да Се Соберат На Капи Кој Изгледа Прекрасно?
Редовни Настроената Лесно Повреден Вашиот Тенки Прсти? Тогаш Овој Производ Може Да Направи Вашата Желба Да Се Обистини.
Имаше Брзи И Бесни Забава Во Партијата. Ајде И Да Ја Однесете Дома!
Карактеристики :
1.Нерѓосувачки Челик Пивско Шише Настроената, Автоматски И Напор.
2.Само Стави Поотворени Кон Шише И Притиснете На Врвот На Поотворени. Тоа Е Многу Лесно Да Се Користи.
3.Може да Се Рекламирање, Бизнис Подароци, саеми, План за Јавни Односи, Празници, Housewarming, Награди и така натаму.
4.Се применува на Пивско Шише Настроената, Широко се Користи За Барови, Хотели, Ресторани, Лице место.
Спецификации :
Големина : 8.5 x 5.2 cm(Max)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакет Големина : 8.5 x 5.3 cm
1*OPP вреќа
Пакетот Вклучува :
1x Шише Настроената
OPP вреќа
Поддржува монохроматски печатење на ЛОГО, ве молиме контактирајте со продажбата

Основните својства

Тип:
Отварачки
Бренд Име:
linxikeji
Број На Модел На:
SN1220
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
Шише Отварачки

Додатоци на производот