0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
24 заби не се лизга чевли опфаќа, crampons, не се лизга чевли маски, чевли, се покрива, мраз ноктот чевли опфаќа, снегот не се лизга чевли маска

24 заби не се лизга чевли опфаќа, crampons, не се лизга чевли маски, чевли, се покрива, мраз ноктот чевли опфаќа, снегот не се лизга чевли маска

DEN 224.00
DEN 235.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

боја:
M(35-40), L(41-46)
Бренд Име:
Херман Ли
Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Додатоци на производот