0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Отворено Шпоретот Преносни Пикник 3500W Бутан Кампување Шпоретот Свитлива Шпорет на Гас од не ' Рѓосувачки Челик Печка со Торба

Отворено Шпоретот Преносни Пикник 3500W Бутан Кампување Шпоретот Свитлива Шпорет на Гас од не ' Рѓосувачки Челик Печка со Торба

DEN 671.00
DEN 894.24
Това е достапна

Количина на стоки


Отворено Шпоретот Преносни Пикник 3500 W Бутан Кампување Шпоретот Свитлива Шпорет на Гас од не ' Рѓосувачки Челик Печка со Торба
Материјал : не ' рѓосувачки челик цинк легура на бакар
Гас : Бутан
Интерфејс : Картичка Интерфејс
Врела време : 6min / L (мери)
Пакување листа : Повеќе + торба + пластична кутија
Карактеристики : компактен и лесен, лесен за носење, жесток оган, отворено кампување потребните прибор за јадење материјали
Моќност : 3500 W
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме! Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети!

Основните својства

Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Расположливиот:
No
Гориво:
Бутан
Бренд Име:
циклус зона
Парче Број На Ветрот Deflector:
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Тип:
Шпорет На Гас
Структура:
Еден-Парче
Модел:
Кампување Шпоретот Свитлива Шпорет На Гас
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Леќата Тип:
No
Производ големина:
12*17.5*11cm
Пакет Големина:
8*11.5*7cm

Додатоци на производот