0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
QFFAZ Нова Мода Свадба Чевли Мажите Посочи Пети Oxfords Човек Фустан Кожени Чевли Формално Zapatos Hombre Голема големина 38-48

QFFAZ Нова Мода Свадба Чевли Мажите Посочи Пети Oxfords Човек Фустан Кожени Чевли Формално Zapatos Hombre Голема големина 38-48

DEN 1139.00
DEN 1626.72
Това е достапна

Количина на стоки


Купувачот Известување за Да се обезбеди чевли не се деформирани и не се оштетени од притисне, и на сите наши чевли ќе бидат пакет со една гумени кеса за да го замените "кутија за чевли", Ако сепак сакате кутија, ве молиме оставете пораки до нас. КУПУВАЧИ и БАРА Плаќање во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, Qiwi, Western Union, Маестро Дебитна, Web Money и Банкарски трансфер. Ако ви се исполнат некои проблеми кога плаќаат сметката, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Пратката Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Кога ќе одберете бесплатен превозот курир, ние ќе го избере подобар курирска компанија според друга држава, ако имате плаќа пари за превозот, ние ќе го следат вашиот избор на курир за да брод. Враќање & Наплата 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, можете да разменувате објекти, или да побара наплата полн со пари, но купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. 2. Ако сакате да ја размена на неисправни предмети се испраќаат, можете да направите како followsings (Чекор 1) ни E-mail во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер (Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети (Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број, а потоа ние ќе ви вратат полн со пари, вклучуваат враќање на трошоците. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на сите детали на продавачот оценка и позитивни повратни информации; За нашите стари клиенти, ние ќе им даде 5% попуст за следната цел. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да не даде ни лошо повратни информации директно (лошите повратни информации ќе му наштети ни длабоко), ве молиме ни e-mail. За својата загриженост, ние сигурно ќе ви даде задоволително решение и да се направи сте 100% Задоволни.

Основните својства

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 12, 12.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Oxfords
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише,Масажа,Висина Зголемување,Водоотпорен
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YY206
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
QFFAZ
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Големина:
38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48
Тип На Објект:
Станови
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
No
Повод:
Свадба