0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
2018 Пролет Удобно отворено Секојдневен Чевли ,Мажите Вистинска Кожа машки Чевли,рачно изработени Oxfords,Велур Moccasin Чевли Zapatos

2018 Пролет Удобно отворено Секојдневен Чевли ,Мажите Вистинска Кожа машки Чевли,рачно изработени Oxfords,Велур Moccasin Чевли Zapatos

DEN 2131.00
DEN 3552.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
muxuxi
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Oxfords
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Функција:
Дише,Масажа
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Додатоци на производот