0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Бесплатен Превозот Компатибилен за Mortara и Квинтон H12 12 Канал Telemetry ЕКГ-Холтер Кабел со 10 Leadwires, прилепува крајот

Бесплатен Превозот Компатибилен за Mortara и Квинтон H12 12 Канал Telemetry ЕКГ-Холтер Кабел со 10 Leadwires, прилепува крајот

DEN 2081.00
DEN 2601.60
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен Превозот Компатибилен за Mortara и Квинтон H12 12 Канал Telemetry ЕКГ-Холтер Кабел со 10 Leadwires, прилепува крајот ИМЕ :
Ова е Компатибилен за MORTARA ХОЛТЕР ЕКГ РЕКОРДЕР ЕКГ-Кабел 10 Leadwires
SNAP Крајот TPU Материјал
Кабел lenth е 3.6 Метри
Компатибилен за MORTARA ХОЛТЕР СНИМАЧ

Основните својства

боја:
ФОТО БОЈА
Бренд Име:
PMSOEHT
is_customized:
Yes
Тип:
машки да се женски
Примена:
Пациентот Се Следи

Додатоци на производот