0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Универзална Еден Пар 360mm Мотоцикл Нови Задните Воздушни Шок Апсорбер Суспензија 7mm пролет за хонда, јамаха suzuki Црна +злато

Универзална Еден Пар 360mm Мотоцикл Нови Задните Воздушни Шок Апсорбер Суспензија 7mm пролет за хонда, јамаха suzuki Црна +злато

DEN 3577.00
DEN 3888.00
Това е достапна

Количина на стоки

Универзална Еден Пар 360mm/14" Мотоцикл Задните Воздушни Шок Апсорбер Црна
вкупна должина : 390mm
око за око центар : 355mm се прилагоди 5mm
око дијаметар : 10мм,12mm,14mm.
око дебелина : 20.5 mm
пролет дебелина : 7mm
Ве молиме проверете дебелина на оригиналниот пролет и колку долго(око за око центар)?
ако сакате да купите друга боја 360mm шок апсорбер ,ве молиме кликнете тука : https : //www.aliexpress.com/store/group/360mm/1295472_259115555.html?spm=2114.12010608.0.0.M37g Vm
пролет ширина : 60mm
работни stoke : 65mm
макс оптоварување : 200kgs
Амортизацијата може да се прилагоди од страна на воздух (азот) Азот Пред полни 2 парчиња Ер/Азот Мобилен амортизер 2 x Пролет Preload Прилагодување на Алатките за Меѓународна Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основните својства

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
SHQR36B
Објектот Должина:
36cm
Бренд Име:
YOSS
Објектот Тежина:
4kg
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури

Додатоци на производот