0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Arashi За YAMAHA YZF R6 2006 2007 CNC Мотор Заштитник Лизгачот Додатоци Анти Несреќа Влошки Еден Сет мотоциклите Лизгачот

Arashi За YAMAHA YZF R6 2006 2007 CNC Мотор Заштитник Лизгачот Додатоци Анти Несреќа Влошки Еден Сет мотоциклите Лизгачот

DEN 2332.00
DEN 2591.52
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница
Бренд:Arashi
Име : Моторот Заштитник Серија
100% Сосема Нов И Врвен Квалитет!
Висока Температура Отпор,Трајни и Анти Несреќа
Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила

7 Бои : Зелена Црна,Бела Црна,Црна,Сива Боја Црна,
Црвено Црна,Сина, Црна,Златна Црна (Како Слика Ќе Видите)

Компатибилен :
За YAMAHA YZF R6 2006 2007
​ ​
Пакетот Вклучува:Сет 1 x Arashi Мотор Лизгачи (Заградата се Вклучени)
Забелешка: Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања ,
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот !

Основните својства

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Должина:
000cm
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум За Супериорна Сила
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Висина:
000cm
Име На Модел:
EG024B
Објектот Ширина:
000cm
Објектот Тежина:
0.8kg
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Компатибилен:
YZF R6 2006 2007

Додатоци на производот