0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Белиот Коњ Серија Крстот Бод Во Собата, Рачно Изработени Игли, Конци, Imprints, Цртежи Целосна Везови Материјал Пакет

Белиот Коњ Серија Крстот Бод Во Собата, Рачно Изработени Игли, Конци, Imprints, Цртежи Целосна Везови Материјал Пакет

DEN 473.00
DEN 763.20
Това е достапна

Количина на стоки


Извезена крпа големина : 11 CT 47x58cm 14 CT 37x46cm

Основните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
47x58
14CT:
37x46
Број На Модел На:
D314

Додатоци на производот