0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Пингвин На Antarctic глечерот снег рачно изработени везана крстот бод за полнење на мебел ткаенина 11CT 14CT американ везови

Пингвин На Antarctic глечерот снег рачно изработени везана крстот бод за полнење на мебел ткаенина 11CT 14CT американ везови

DEN 307.00
DEN 494.40
Това е достапна

Количина на стоки


Извезена крпа големина : 11 CT 23x23cm 14 CT 18x18cm

Основните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
23x23
14CT:
18X18
Број На Модел На:
D451

Додатоци на производот