0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
9L8E-12A366-АА Палење Серпентина Одговара на Ford Избега Одметник Suv САД Mazda Почит 3.0 L 9L8E12A366AA

9L8E-12A366-АА Палење Серпентина Одговара на Ford Избега Одметник Suv САД Mazda Почит 3.0 L 9L8E12A366AA

DEN 1306.08
Това е достапна

Количина на стоки

9 L8 E-12 A366-АА Палење Серпентина Одговара на Ford Избега Одметник Suv САД Mazda Почит 3.0 L 9 L8 E12 A366 AA
Спецификација на производот OE Бр 9 L8 E-12 A366-АА Големина на Стандардниот Модел Бр 9 L8 E-12 A366-АА Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Ford Место на Потекло Гуангжу Тип Палење калем Тежина 0.3 кг/pc Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Палење серпентина на Квалитетот на Високо-Квалитетни Детални Слики :
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Производителот Дел Број:
9L8E-12A366-АА
Осветленост Дел Број:
9L8E-12A366-АА
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
ONYPEI
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
ОЕМ:
9L8E-12A366-АА
Автомобил Производител:
за форд
Големина:
Standard
Гаранција:
1 години
Број На Модел На:
9L8E-12A366-АА
Производ Состојба:
Висок квалитет
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
9L8E-12A366-АА
Точка име :
палење серпентина

Додатоци на производот