0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Трговија на големо 500pcs/многу 15ML Мода Парфем Вода во Пластични Шишиња Празни Шишиња со Притиснете Диск Капаци

Трговија на големо 500pcs/многу 15ML Мода Парфем Вода во Пластични Шишиња Празни Шишиња со Притиснете Диск Капаци

DEN 8640.00
Това е достапна

Количина на стоки

Трговија на големо 500pcs/многу 15 ML Мода Парфем Вода во Пластични Шишиња Празни Шишиња со Притиснете Диск Капаци
1. Капацитет : 15ml
2. Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
3. Боја : Розова, Јасно, Кафена, Сина
4. Вкупната висина 7.1 cm
5. Дното diamter : 2.4 cm
Шише боја може да биде малку поинаква со слика се должи на светлина рефлексија.

Основните својства

Спецификации:
црна капак, бела капак, јасно капак
боја:
Јасно, Кафена, Сина, Зелена
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
YGWDF
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
15ml

Додатоци на производот