0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
1 пар Силикони Двоен Прстен Малку Палецот Прсти Orthotics Hallux Valgus Spacer Гел Заштитна Нозе Грижа Алатка за Ортопедски Чорапи

1 пар Силикони Двоен Прстен Малку Палецот Прсти Orthotics Hallux Valgus Spacer Гел Заштитна Нозе Грижа Алатка за Ортопедски Чорапи

DEN 28.00
DEN 36.00
Това е достапна

Количина на стоки


1pair Силикони Двоен Прстен Малку Палецот Прсти Varus Spacer Нога Нега Алатка
Карактеристики :
1. супер меки гел, полн еластичност, удобен за носење
2. двоен прстен фиксација, пети поделба, ефективна превенција и корекција на Pinky прст varus и ecstrophy
3. спречување на четвртиот и петтиот пети се преклопуваат
4. ефикасно да се ублажи и отстрани пети corns
5. спречување на мали пети истроши плускавци
6. перат и еднократно, погоден за дијабетичари пациенти
Спецификација :
Име на производ : toe заштитен ракав
Материјал : силика гел
Боја : бела
Големина : 3.5 X1.3 X1cm/1.38 x 0.51 x 0.39"
Димовска методи : миење со чиста вода со раце , да се избегне алкална течност за чистење, чистење нежно со туш тело измијте го, исушете природно во сенка. Нема посебни околности ,не треба често чистење.
Количина : 1 пар
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1pair x Двојна Прстени
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

боја:
Бела
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
Нога Нега Алатка
Материјал:
Силика Гел
Големина:
3.5X1.3X1cm/1.38 x 0.51 x 0.39
Тип:
Ортопедски Материјали
Бренд Име:
SANGEMAMA
Објектот:
Пети заштитен ракав
Количина:
1 пар

Додатоци на производот