0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
НОВИ 10Pcs 60ml Кобалт Сина Јасно Килибар Стакло 2 мл Око Dropper Празна Шише Бостон Круг Серум Pipette Шишиња

НОВИ 10Pcs 60ml Кобалт Сина Јасно Килибар Стакло 2 мл Око Dropper Празна Шише Бостон Круг Серум Pipette Шишиња

DEN 962.00
DEN 1012.80
Това е достапна

Количина на стоки


За производот
Големина : 39mm (D) * 94mm (H)
Капацитет : 60ml, 60cc, 2oz
Запечатување Капа : Dropper
Вратот : 20-400
Материјал : Стакло
Тежина : 62.8 g
Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY тука.
Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашата поддржува.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Како да стигнат до нас?
Од страна на центарот за
Со trademanger
Купувачот треба да се платат увозните или царина.
Квалитетот И Квантитетот Гаранција

Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ.

Основните својства

боја:
Сино, Јасно, Килибар
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
SC-GB60BST-3
Големина:
Diameter
Големина:
39mm (D) * 94mm (H)
Капацитет:
60ml, 60cc, 2oz
Запечатување Капа:
DROPPER
Вратот:
20-400
Материјал:
Стакло
Тежина:
62.8g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
is_customized:
Yes

Додатоци на производот