0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
2/10pcs 500ml/cc Нега на Кожата Лосион/Емулзија Притиснете Пумпа Покрие Шише со затка Козметички за чистење со Вода, Масло Refillable Сад

2/10pcs 500ml/cc Нега на Кожата Лосион/Емулзија Притиснете Пумпа Покрие Шише со затка Козметички за чистење со Вода, Масло Refillable Сад

DEN 444.00
DEN 483.36
Това е достапна

Количина на стоки


500ml Празни домашно МИЛЕНИЧЕ за Чистење со Вода, Масло Притиснете Пумпа Шише со затка
Детали за производот :
1. Материјал : ПЕТ шише, PP маска
2. Capactity : 500ml
3. Боја : Сина, Зелена, Кафеава, Јасно
4.Големина : D : D : 64mm H : 223mm
5. Корица : Притиснете пумпа покрие со затка
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлосни ефекти, на monior светлината и контрастот, таму ќе биде боја разликата помеѓу фото и actural производи, што е нормално.
Се надевам u може да го разбере!
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Основните својства

Спецификации:
2 парчиња, 10pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
500ml
Број На Модел На:
QL0101

Додатоци на производот