0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Бела формално панталона одговара за свадби дами панталоните костум вечер панталона одговараат на професионални униформа женска tuxedo бизнис работа

Бела формално панталона одговара за свадби дами панталоните костум вечер панталона одговараат на професионални униформа женска tuxedo бизнис работа

DEN 4013.00
DEN 4224.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
ОДГОВАРААТ на боја картичка ( Можете да ја смените бојата на облека )
Сатенски боја картичка ( Можете да ја смените бојата на вест и вратоврска )

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OnnPnnQ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NV1008
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Материјал:
Волна
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Волнени мешавина

Додатоци на производот