0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Полиран Ајкула Титаниум Slanting EDC Чадор Јаже Pendant Нож Lanyard Рандеву Нож Шише Настроената Мулти Алатки Нож Монистра

Полиран Ајкула Титаниум Slanting EDC Чадор Јаже Pendant Нож Lanyard Рандеву Нож Шише Настроената Мулти Алатки Нож Монистра

DEN 988.00
DEN 1098.24
Това е достапна

Количина на стоки


Полиран Ајкула Титаниум Slanting EDC Чадор Јаже Pendant Нож Lanyard Рандеву Нож Шише Настроената Мулти Алатки Нож Монистра Спецификации : 14x30mm, отворот 6mm, за мерење 8g. Материјал : TA2 чист титаниум Риба устата може да се прифати PH2 глава, исто така, може да се користи за шише настроената. Риба тело риба опашката дел на автомобилот мелничката намали линија обработка, полирање, мала обработка на траги.

Основните својства

Бренд Име:
RIUU
Тип:
Нож Монистра

Додатоци на производот