0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
JIANXIU Паричникот Жените Држачот на Кожа Паричници Bolsa Feminina Чанта Carteira Feminina Carteras Mujer Billetera Portefeuille

JIANXIU Паричникот Жените Држачот на Кожа Паричници Bolsa Feminina Чанта Carteira Feminina Carteras Mujer Billetera Portefeuille

DEN 1344.96
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Сплит Кожа
Бренд Име:
JIANXIU
Објектот Висина:
9.5cm
Број На Модел На:
X01-TG
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
0.25KG
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Внатрешни работи:
Забелешка Оддел,Држачот На
Паричникот жените тренд стил:
Мал плоштад торба
Паричникот жените методи за обработка на :
Врежана
Паричникот жените цврстина :
Мека
Чанта број на картички:
6
Чанта употреба:
Спојката
чанта хардвер:
злато хардвер
Billetera позицијата на сметка:
Yes
Billetera позиција на големи банкноти:
Yes
Billetera боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Portefeuille femme пати број:
2

Додатоци на производот