0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
2018 Baellerry Сосема Нов Вистинска Кожа Картички Носителот Паричникот Врвен Квалитет Крокодил Шема Чанта Тенок долг Спојки Паричници Дизајн

2018 Baellerry Сосема Нов Вистинска Кожа Картички Носителот Паричникот Врвен Квалитет Крокодил Шема Чанта Тенок долг Спојки Паричници Дизајн

DEN 746.00
DEN 1382.40
Това е достапна

Количина на стоки


Детали За Производот :
Димензии : Висина 21cm Должина 11cm Дебелина 1.3 см (проценка големина)
Напомена : руски пријатели напишете го вашето име и презиме во вашата нарачка адреса
Како тоа, Купи сега, ќе добијат сувенир подарок
Ние ги испратите вашата нарачка од страна на следење на информации shippment за безбедност

Основните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Објектот Висина:
21cm
Материјал Состав:
квалитетот вистинска кожа
Објектот Ширина:
1.3cm
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
baellerry
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
11cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Број На Модел На:
66059
Обвивка Материјал:
Полиестер
Мажите Паричници Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
мажите паричници Функција:
парични слот, card slot
мажите паричници Стил:
Европски и Американски Стил, Бизнисот ,Модата
мажите паричници Цврстина:
Мека
мажите паричници Испорака:
брза испорака
мажите паричници Ставка Type:
мажите паричници
мажите паричници Боја:
како се покаже слика
мажите паричници Продажба Начин:
трговијата на мало, трговија на големо, dropshipping, оем
мажите паричници Пакување:
ДА добро OPP пакет
Добар квалитет:
добра цена

Додатоци на производот