0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Едноставен Дизајн Мажите Лудиот Коњ Кожа Магнетни Паричникот Мода Машки лична Карта Носителот Клип Монета Џеб Паричникот Организатор Чанта A102

Едноставен Дизајн Мажите Лудиот Коњ Кожа Магнетни Паричникот Мода Машки лична Карта Носителот Клип Монета Џеб Паричникот Организатор Чанта A102

DEN 829.00
DEN 1382.40
Това е достапна

Количина на стоки


Едноставен Дизајн Мажите Лудиот Коњ Кожа Магнетни Паричникот Мода Машки лична Карта Носителот Клип Монета Џеб Паричникот Организатор Чанта A102
Објектот Димензии : Должина 18cm * Ширина 2cm * Висина 9cm
Објектот Материјал : Вистински Лудиот Коњ Кожа
Објектот Тежина : 150g

Основните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
9cm
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
G101
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
AIMIMI
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
200g
Точка име :
мажите вистински кожен паричник
Објектот Големина:
Должина 12cm * Ширина 1.5 cm * Висина 9cm
Објектот Тежина:
150g

Додатоци на производот