0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Samsung Галакси J2 Премиер Случај Флип Луксузни СТП Кожа Случај За Галакси J2 Премиер G532 Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стои

За Samsung Галакси J2 Премиер Случај Флип Луксузни СТП Кожа Случај За Галакси J2 Премиер G532 Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стои

DEN 282.24
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен Превозот Флип Луксузни Модни СТП Кожа Случај Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стојат Карактеристики : Материјал : СТП Кожа+TPU Силикон Дизајн : Флип Случај Кожа Функција : Со Стојат Телефон Носителот

Основните својства

Материјал:
За Галакси J2 Премиер
Бренд Име:
Shantime
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Спорт,Мат,Симпатична,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
за Samsung Галакси J2 Премиер

Додатоци на производот