0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Samsung Галакси J5 Премиер Случај Флип Луксузни Модни СТП Кожа Случај За СМ On5 Година Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стои

За Samsung Галакси J5 Премиер Случај Флип Луксузни Модни СТП Кожа Случај За СМ On5 Година Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стои

DEN 276.96
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен Превозот Флип Луксузни Модни СТП Кожа Случај Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стојат Карактеристики : Материјал : СТП Кожа+TPU Силикон Дизајн : Флип Случај Кожа Функција : Со Стојат Телефон Носителот

Основните својства

Бренд Име:
Shantime
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Спорт,Мат,Сјајна,Симпатична,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
За Samsung Галакси J5 Премиер

Додатоци на производот