0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Автомобилот Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор за BMW 3 Купе Туринг Конвертибилна E46 66218380318 66216902180 вкупно 4

Автомобилот Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор за BMW 3 Купе Туринг Конвертибилна E46 66218380318 66216902180 вкупно 4

DEN 1636.00
DEN 2304.00
Това е достапна

Количина на стоки


Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки. Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас(бројот ќе се појави и било каде во дел.)
OE : 66218380318,66216902180

Основните својства

Тип:
Видлив
Бренд Име:
GORST
Име На Модел:
HXPDC-060120
OSD Language:
Кинески (Поедноставен)
Материјал Тип:
Пластични
OE:
66218380318,66216902180

Додатоци на производот