0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Симпатична Хартија Саќе Бебе Шише Старечки Шише Розова Сина Декорација за Бебе Туш Centerpieces Подарок Табела Оркестарот ZA5824

Симпатична Хартија Саќе Бебе Шише Старечки Шише Розова Сина Декорација за Бебе Туш Centerpieces Подарок Табела Оркестарот ZA5824

DEN 5777.00
DEN 6081.12
Това е достапна

Количина на стоки


Висина : 11.5 инчи (29cm)
Ширина : 5 инчи (12cm)
Ова е една симпатична бебе шише сина саќе направен од висок квалитет на хартија.
Вашето бебе туш ќе liven со овие шарени украси.
Ставете ги овие на вашата маса, подарок маса, храна банкет маси, или како табела centerpieces!
Тоа е лесно да се отвори и да се соберат со два клипови за затварање.

Основните својства

боја:
розова, сина
Шема:
Полна Боја
Големина:
M
Број На Модел На:
ZA5824
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Материјал:
Картон

Додатоци на производот