0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
10pcs Мини Бонсаи Симулација Декоративни Вештачки Цвеќиња, Лажни Зелени Тенџере Растенија Украси Дома Декор

10pcs Мини Бонсаи Симулација Декоративни Вештачки Цвеќиња, Лажни Зелени Тенџере Растенија Украси Дома Декор

DEN 1728.00
DEN 2160.00
Това е достапна

Количина на стоки


Мини Бонсаи Симулација Декоративни Вештачки Цвеќиња, Лажни Зелени Тенџере Растенија Украси Дома Декор
Функција :
бои : 8 стилови за опција
големина : 127mm(W)*50mm(H)
материјали : ABS пластика
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Повод:
Шема:
Цвет
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Големина:
L

Додатоци на производот