0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
500pcs Деликатна Сребро Злато Акрилик Салфетка Прстени Serviette Држачот За Дома Хотел Свадба Партија Банкет Украс Корист

500pcs Деликатна Сребро Злато Акрилик Салфетка Прстени Serviette Држачот За Дома Хотел Свадба Партија Банкет Украс Корист

DEN 18816.00
Това е достапна

Количина на стоки

Точка Име : Салфетка Прстен Материјал : акрилик Големина : 4*6cm Тежина : 12g Боја : Сребро,Злато

Основните својства

боја:
Злато, Сребро.
Шема:
Полна Боја
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Z12057
Материјал:
Акрилик

Додатоци на производот