0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Занает хартија рачно изработени/ви благодариме налепница DIY декоративни печат етикета подарок пакување снабдување услуги

Занает хартија рачно изработени/ви благодариме налепница DIY декоративни печат етикета подарок пакување снабдување услуги

DEN 630.72
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ -
Дијаметар : 4cm
50 листови=600 парчиња

Основните својства

Додатоци на производот